РОБОТИ ЛІКАРІВ  ПОЛІКЛІНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ № 1  (вул. Комарова 2)

(«вузька» служба)

Спеціалісти П.І.по-Б. Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Окуліст Куляк Л.Д. 12 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 8.00-13.30
Окуліст Фундюр  О.А 12 8.30-12.30 13.30-17.30 8.30-12.30 13.30-17.30
Окуліст Коновалець І.В. 12 16.00-18.30 16.00-18.30 16.00-18.30
Невропатолог Гаврилюк Р.Ю. 5 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 2
Невропатолог Швець М.О. 5 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 1
Хірург Остафійчук Д.В. 6 14.00-17.00 9.00-12.00 14.00-17.00 9.00-12.00 14.00-17.00 2-4
Хірург Морозов В.В. 6 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 1-3
ЛОР Петько М.В. 9 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30 13.30-19.00 8.00-13.30
Гастроентеролог Філішкан О.В. Декретна відпустка
Ендокринолог Спащук Н.С. 18 8.00-13.00 14.00-19.00 14.00-19.00 8.00-13.00 8.00-13.00
Кардіолог Когут І.В. 18 13.30-19.00 8.30-14.00 8.30-14.00 13.30-19.00 13.30-19.00
ЕКГ Оліферчук Л.В. 14 8.30-15.30 8.30-15.30 8.30-15.30 8.30-15.30 8.30-15.30 1-3
Акушер-гінеколог Андрійчук Т.В. 4 8.30-14.30 8.30-14.30 8.30-14.30 8.30-14.30 8.30-14.30
Акушер-гінеколог Китайгородська А.В. 4 15.00-17.00 14.00-16.00 15.00-17.00 15.00-17.00 15.00-17.00
УЗД кабінет Богайчук М.Ю. 11 14.00-17.00 14.00-17.00 9.00-12.00 9.00-12.00 14.00-17.00
УЗД кабінет Гринів І.І. 11 8.30-14.00 8.30-14.00 13.30-19.00 13.30-19.00 8.30-14.00

 

Офтальмологічне відділення (вул. Лесі Українки 11.)

№ п/п № кабінету П.І.Б. лікаря Прийом
1. 408 Завідувач  відділення
Соловйова Ольга Анатоліївна
Пн. –  9.00-13.00
Вт. – 13.30-15.00
Ср. – 9.00-13.00
Чт. –
П’ятн. – 9.00-13.00
2. 408 Лікар-офтальмолог
Павлюк Лариса Іванівна
Пн.  – 14.00-19.00
Вт.  –
Ср. – 15.30-19.00
Чт. – 8.30- 13.00
П’ятн. –
3. 408 Лікар-офтальмолог
Коновалець Іванна Володимирівна
Пн. – 16.00-18.30

 

Графік роботи лікарів отоларингологічного відділення (вул. Лесі Українки 11.)

№ п/п Каб. ПІП  лікаря Прийом
1. 403 Петров В.Я.- зав. відділенням Пн. –  11.00 – 16.30
Вт.  –   8.00  – 13.30
Ср. –   8.00  – 13.30
Чт. –    8.00  – 13.30
Пт. –    8.00  – 13.30
2. 404 Бербенчук М.В.- лікар отоларинголог Пн. –   8.00  – 13.30
Вт.  –   14.00-19.00
Ср. –   8.00  – 13.30
Чт. –    14.00-19.00
Пт. –    8.00  – 13.30
3. 404 Рошкулець Є.І.- лікар отоларинголог Пн. –   14.00 – 19.00
Вт.  –   8.00 –  13.30
Ср. –   14.00 – 19.00
Чт. –    8.00  – 13.30
Пт. –   14.00 – 19.00

Графік роботи вузьких спеціалістів І терапевтичного відділення (вул. Лесі Українки 11)

Посада ПІП лікаря понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Лікар-кардіолог Казімірова Олена Петрівна 8:30-14:00 8:30-14:00 13:30-19:00

І і ІІІ середа місяця ЦПМСД, вул.Горіхівська,3

13:30-19:00 8:30-14:00
Лікар-гастроентеролог Коваленко Олена Миколаївна 8:00-13:30

 

13:30-19:00

І вівторок місяця ЦПМСД, вул.Горіхівська,3

8:00-13:30 13:30-19:00 8:00-13:30
Лікар-ендокринолог Мельник Олена Борисівна 8:30-14:00 13:30-19:00 13:30-19:00 8:30-14:00 8:30-14:00
Лікар кабінету ФД Лупу Марина Василівна 8:00-13:30

 

13:30-19:00 8:00-13:30

 

13:30-19:00 8:00-13:30

 

Лікар кабінету ФД Лубик Марина Леонідівна 13:30-19:00 8:00-13:30

 

13:30-19:00 8:00-13:30

 

13:30-19:00

Графік роботи вузьких спеціалістів КНП «Міська поліклініка №2» поліклінічне відділення №2 (вул. Героїв майдану 226)

1.Каб. № 318  Козуб Оксана Василівна – гінеколог (0,25ст)

Понеділок – п’ятниця 16.12 – 18.08

  1. Каб.№318 Борісова Анжела Іванівна – гінеколог (0,25 ст)

Понеділок, середа, п’ятниця 9.00 – 10.56

Вівторок, четвер 11.00 – 12.56

3.Каб.№ 324 Кондря Олена Олександрівна  – гінеколог (0,25 ст)

Понеділок, середа, п’ятниця 11.00 – 12.56

Вівторок, четвер 9.00 – 10.56

4.Каб. № 215 Поставка Михайло Георгійович  – хірург (0,75 ст)

Понеділок – п’ятниця 8.00 – 13.46

5.Каб.№ 204 Богверадзе Георгій Бідзінович – невропатолог (0,75 ст)

Понеділок – п’ятниця 8.00 – 13.46

6.Каб. № 308 Бабяк Слава Євгенівна – отоларинголог (0,5 ст)

Понеділок – п’ятниця 9.00 – 12.51

7.Денний стаціонар Фундюр Людмила  Агеєвна (0,5ст)

Понеділок, середа, п’ятниця 9.00 – 12.51

Вівторок, четвер 12.00 – 15.51

  1. Каб.№ 216 Гембіцька Тетяна Михайлівна – рентгенолог (1ст)

Понеділок – п’ятниця 09.00 – 15.00

  1. Каб. 117 Гембіцький Ігор Анатолійович – стоматолог (0,5 ст)

Понеділок – п’ятниця 10.00 – 13.18

  1. Каб. № 113 Нідермаєр Олена Іванівна – стоматолог (0,25)

Понеділок 9.00 – 13.57

Середа 12.00 – 15.18

  1. Каб. № 114 Крістодол Анастасія Аліківна – стоматолог (0,5 ст)

Понеділок, середа, п’ятниця 10.00 – 13.18

Вівторок, четвер 12.00 – 15.18

  1. Каб.№ 214 Свириденко Наталія Олександрівна – окуліст (0,5 ст)

Понеділок 9.00 – 14.46

Вівторок 12.00 – 17.46

Середа 9.00 – 12.51

Четвер – вихідний

П’ятниця 9.00 – 12.51

  1. Каб. № 208 Гулей Майя Григорівна –кардіолог (1 ст)

Понеділок – п’ятниця 8.00 – 16.12

  1. Каб. №205 Олійник Інна Михайлівна – дерматолог (0,5 ст)

Понеділок – п’ятниця 9.00 – 12.51

  1. Мельнік Олена Борисівна – ендокринолог

Четвер 9.00 – 17.12

 

Графік роботи фахівців ЦАХ КНП «Міська поліклініка №2» (вул. Лесі Українки 11)

Кабінет  

Прізвище, ім’я та по батькові

Посада Години прийому
1 203 Кропатницький  Микола Андрійович Зав. ЦАХ Пнд 08.00-16.12
Втр 08.00-16.12
Срд 08.00-16.12
Чтв 08.00-16.12
Птн 08.00-16.12
2 205 Василович Валерій Степанович Лікар-хірург Пнд 13.30-19.00
Втр 08.00-13.30
Срд 13.30-19.00
Чтв  08.00-13.30
Птн 13.30-19.00
3 Каб хірурга Остафійчук Дмитро Володимирович Лікар-хірург Зовнішній сумісник
(згідно графіка з основного місця роботи)
4 204 Герасимчук Віталій Іванович. 0,25 ст Лікар-хірург Зовнішній сумісник

(згідно графіка з

основного місця

роботи

5 Каб хірурга

Комарова 2

Морозов  Віктор Вікторович Лікар-хірург Пнд 08.00-13.30

Втр 13.30-19.00

Срд 08.00-13.30

Чтв 13.30-19.00

Птн 08.00-13.30

6 Каб хірурга

Героїв майдану 226

Постевка Михайло Георгійович, 0,75 ст Лікар-хірург Пнд 08.00-13.46

Втр 08.00-13.46

Срд 08.00-13.46

Чтв 08.00-13.46

Птн 08.00-13.46

7 205 Маленко Олександр Андрійович Лікар-онколог Пнд 08.00-13.30

Втр 13.30-19.00

Срд 08.00-13.30

Чтв 13.30-19.00

Птн 08.00-13.30

8 204 Герасимчук Віталій Іванович, 0,25 ст Лікар-онколог Зовнішній сумісник

(згідно графіка з

основного місця

роботи

9 206 Білик Євген Вікторович Лікар-травматолог Пнд 08.00-13.30

Втр 13.30-19.00

Срд 08.00-13.30

Чтв 13.30-19.00

Птн 08.00-13.30

10 206 Пулик Олег Михайлович Лікар-травматолог Пнд 13.30-19.00

Втр 08.00-13.30

Срд 13.30-19.00

Чтв  08.00-13.30

Птн 13.30-19.00

11 204 Гуцул Олександр Миколайович, 0,25 Лікар-травматолог Пнд 14.00-15.55

Втр 09.00-10.55

Срд 14.00-15.55

Чтв 09.00-10.55

Птн 14.00-15.55

12 308 Крушницький Володимир Ілліч Лікар-уролог Пнд 13.30-19.00

Втр 08.00-13.30

Срд 13.30-19.00

Чтв  08.00-13.30

Птн 13.30-19.00

13 308 Нікітаєва Наталія Вікторівна Лікар-уролог Пнд 08.00-13.30

Втр 13.30-19.00

Срд 08.00-13.30

Чтв 13.30-19.00

Птн 08.00-13.30

14 313 Ковалик Віктор Васильович Лікар-ендоскопіст Пнд 08.00-16.12

Втр 08.00-16.12

Срд 08.00-16.12

Чтв 08.00-16.12

Птн 08.00-16.12

15 409 Гаврилюк Максим Ігоревич Лікар-анестезіолог Пнд 10.48-19.00

Втр 10.48-19.00

Срд 08.00-16.12

Чтв 10.48-19.00

Птн 08.00-16.12

16 202 Чорней Ірина Русланівна Лікар-гінеколог Пнд 08.00-16.12

Втр 10.48-19.00

Срд 08.00-16.12

Чтв 10.48-19.00

Птн 08.00-16.12

17 203 Качмар Володимир Йосипович Лікар-хірург Зовнішній сумісник

(згідно графіка з

основного місця

роботи

Графік роботи вузької служби 2-го терапевтичного відділення (вул. Лесі Українки 11)

№ п\п Прізвище, ім’я, по-батькові понеділок вівторок середа четвер п’ятниця № кабінету

телефон

1 Ринжук  Яна Іванівна
лікар-інфекціоніст
14.00-    19.00 8.30-

14.00

8.30-

14.00

14.00-

19.00

8.30-

14.00

Каб

№101

 

 

 2 Коренга Марія Іванівна
лікар-ендокринолог
13.30-

19.00

8.00-

13.30

8.00-

13.30

13.30-

19.00

13.30-

19.00

Каб

№201

 

3 Галиш Ірина Володимирівна
лікар-дерматовенеролог
14.30-

16.25

14.30-

16.25

14.30-

16.25

14.30-

16.25

14.30-

16.25

 

 

 

4 Дудченко Любов Степанівна
лікар-дерматовенеролог
16.30-

18.25

16.30-

18.25

16.30-

18.25

16.30-

18.25

16.30-

18.25

 

УЗД відділення 312 каб. (вул. Лесі Українки 11)

1. Харюк Лариса Іванівна Понеділок – 8.30 – 16.42

Вівторок – 10.48 – 19.00

Середа – 10.48 – 19.00

Четвер – 8.30 – 16.42

Пятниця – 8.30 – 16.42

2. Літвінчук Людмила Миколаївна Понеділок – 10.48 – 19.00

Вівторок – 8.30 – 16.42

Середа – 8.30 – 16.42

Четвер – 10.48 – 19.00

Пятниця – 10.48 – 19.00